Dela sidan på sociala medier

Kontaktinformation

Visa alla kontakter

Kontakt

Erik Åberg

Lärare

Niclas Axelsson

Lärare

Martin Granström

Lärare

Helene Grönqvist-Stenbäck

Lärare

Emma Johansson

Anna Lindström

Lärare

Mattias Solin

Lärare

Per Eisen

Rektor för Introduktionsprogrammen

Mikael Karlsson

Rektor för Bygg- och anläggning-,El- och energi-, och Fordons- och transportprogrammet

Annelie Pettersson

Rektor för Naturvetenskap- och Teknikprogrammet

Mikael Söderberg

Rektor för Estetiska programmet och Lokal-, Nationell- och Riksidrottsutbildningarna

Maud Granström Bales

Studie- och yrkesvägledare Introduktionsprogrammet, Lugnetgymnasiet

Sara Johansson

Studie- och yrkesvägledare Bygg- och anläggningsprogrammet, El- och energiprogrammet, Estetiska programmet, Lugnetgymnasiet

Arne Löfgren

Studie- och yrkesvägledare Fordons- och transportprogrammet, Naturvetenskapsprogrammet, Teknikprogrammet, Lugnetgymnasiet

Seada Sacipovic

Skolsköterska
023-82 076

Ylva Blomfjord

Skolsköterska
023-869 58

Elenor Hedman

Kurator
023-829 93

Marita Lind

Kurator Lugnetgymnasiet, förutom IM-programmen
023-869 15

Drago Vuckovac

Lärare Idrottsinstruktör

Erika Zakrisson

Intendent Kristine- och Lugnetgymnasiet

Siri Bohlin

Skolassistent

Linn Hansols

Skolassistent

Karin Oljans

Skolassistent Lugnetgymnasiet

Therese Regnander

Skolassistent

Fredrik Adolphson

Lärare

Ludvig Åhlund

Lärare

Johanna Åkerlund

Arbetsterapeut

Malin Andersson

Lärare

Ola Andersson

Lärare

Tobias Andersson

Lärare

Josefin Aronsson

Lärare

Thomas Bäckström

Lärare

Helene Bengtsar

Lärare

Glenn Bergsten

Lärare

Michaela Berner

Lärare

Lena Birath

Lärare

Anders Biström

Lärare

Camille Brinkemar

Lärare

Jonas Brinkemar

Lärare

Eliza Burzynska-Twardosz

Lärare

Malin Contreras-Tittonen

Lärare

Pontus Dahllöf

Lärare

Ulrica Danevad

Lärare

Sofie Edquist

Lärare Idrottsinstruktör

Daniel Eklind

Lärare

Cecilia Eklund

Lärare

Maria Englund

Lärare

Thomas Färlin

Lärare

Karin Fejér

Lärare

Calle Frögård

Lärare

Jonas Gezelius

Lärare

Jonas Godin

Lärare

Alexander Grandin

Lärare

Camilla Granelid

Lärare

Ian Grenbjörk

Lärare

Erik Groth

Lärare

Elisabeth Gullarberg

Lärare

Annika Hale

Lärare

Mia Hedberg

Lärare

Dan Hedmark

Lärare

Dag Hellström

Lärare

Anders Hemström

Lärare

Ann-Katrin Hildingsson

Lärare

Katarina Hoffsten-Sundkvist

Lärare

Mattias Holmberg

Lärare

Mari Hysing

Lärare

Malin Iggsten

Lärare

Veronica Johansson

Lärare

Jan-Erik Jons

Lärare

Mattias Jons

Lärare Idrottsinstruktör

Anna Kåks

Lärare

Elisabeth Källman von Knorring

Specialpedagog

Bevita Karlsdotter

Lärare

Gunnar Kihlberg

Lärare

Anna Kihlström

Lärare

Monica Klaussén

Specialpedagog

Janne Lampela

Lärare

Lars-Erik Larsson

Lärare

Maria Larsson

Lärare

Johan Liljeqvist

Lärare

Jimmy Lind

Lärare

Frida Lindberg

Lärare

Christer Ljungqvist

Lärare

Mikael Lundgren

Lärare

Maria Lundin

Lärare

Masoud Mahammid

Lärare

Kaj Malmberg

Lärare

Björn Markus

Lärare

Ulrik Mattisson

Lärare Idrottsinstruktör

Oscar Mattsson

Lärare

Ulla Milstam

Lärare

Ann-Therese Nilsson

Lärare

Fredrik Nilsson

Lärare

Margareta Nilsson Palm

Lärare

Gunilla Niss-Jonsson

Lärare

Peter Norell

Lärare

Olof Nyberg

Lärare

Helena Nyrén Lundqvist

Lärare

Mimmi Öckerman

Lärare

Mattias Ohlson

Lärare

Jan Olsson

Lärare

Emil Österlund

Lärare

Erika Östman

Lärare

Håkan Pålsson

Lärare

Per Paulsrud

Lärare

Anna Persson

Lärare

Catrin Persson

Lärare

Mikael Persson

Lärare

Erik Pihlgren

Lärare Idrottsinstruktör

Esmaeil Riazat

Lärare

David Rosberg

Lärare

Per Roth

Lärare

Björn Sjöberg

Lärare

David Sjölund

Lärare

Pär Söderholm

Lärare

Nina Sonefjord

Lärare

Jeffrey Sparrow

Lärare

Joni Stam

Lärare

Johan Stenbäck

Lärare

Björn Svensson

Lärare

Andrew Taylor

Lärare

Tommy Tjernström

Lärare

Sarah Viker

Lärare

Ulf Wiberg

Lärare

Björn Wilhelmsson

Lärare

Per Wilhelmsson

Lärare

Cecilia Zedigh

Lärare

Daniel Dalbjer

Elevassistent

Anders Aronsson

IT-tekniker

Andreas Bauducco

Idrottsinstruktör

Olavi Blomfjord

Idrottsinstruktör

Torbjörn Eriksson

Idrottsinstruktör

Abdi Jama

Språkstödjare

Staffan Jansson

Vaktmästare

Anders Olof Klasson

Idrottsinstruktör

Magnus Lennholm

Ungdomskonsulent

Josephine Lidehäll

Ungdomskonsulent

Tommie Lundgren Nilsson

Ungdomskonsulent Föräldraledig

Jacob Lundmark

Idrottsinstruktör

Sofia Mårshagen

Ungdomskonsulent

Anna-Lena Molander

Bibliotekarie

Eva Ottvall

Ungdomskonsulent

Jörgen Rantanen

Lärare
Sidan uppdaterad 2020-02-21